City Park Ružomberok chce pomôcť rozvoju Ružomberka!

Projekt City Park Ružomberok má do Ružomberka ambíciu priniesť bývanie s pridanou hodnotou, ktoré rozšíri dnes nevábne malú ponuku bývania v meste Ružomberok. 

Takmer 60 bytov v najrôznejších dispozíciách spolu s polyfunkčnými priestormi v parteri bytového domu pretvorí lokalitu a rozvinie už dnes vyhľadávaný priestor na sídlisku Roveň, Aj vďaka projektu City Park Ružomberok sa môže mesto Ružomberok opäť posunúť o niečo ďalej v ponímaní kvality života v regióne.

Pohodlné mestské bývanie na dosah všetkého potrebného ponúka zaujímavé možnosti na návrat do regiónu pre ľudí, ktorí sa po štúdiu, či pracovnom pôsobení mimo Ružomberka majú chuť vrátiť na miesto, ktoré dobre poznajú. City Park Ružomberok je skvelou príležitosťou aj pre mladých lekárov, či skúsených profesionálov, ktorí si našli svoje pracovné uplatnenie v regióne Ružomberka. 


Rozvoj, ktorý prinesie projekt City Park Ružomberok si už všimli aj miestne médiá. Mestská televízia Ružomberok pripravila skvelú reportáž o rozvojových plánoch, v ktorých je City Park Ružomberok jedným z hlavných činiteľov. O našich plánoch a víziách písalo aj ružomberské periodikum Ružomberský hlas, ktorý o projekte City Park Ružomberok písal na svojej sociálnej sieti ako aj vo svojom tlačenom vydaní.

Postavte s nami nový Ružomberok

City Park Ružomberok však nie je našim posledným rozvojovým projektom a chceme do mesta Ružomberok priniesť ďalšie rozvojové projekty a spoločne tak postaviť nový Ružomberok. Prihláste sa do nášho registračného formulára a dozviete sa ako prví nielen o našej pripravovanej FIRST MINUTE zvýhodnenej ponuke cien bytov, ale aj o všetkých novinkách týkajúcich sa projektu City Park Ružomberok, či ďalších pripravovaných projektoch.