City Park Ružomberok odhaľuje interiér. Takto môže vyzerať váš budúci domov

City Park Ružomberok

Projekt City Park Ružomberok pokračuje v prípravných prácach. Tentoraz sme si pripravili ukážku toho, ako by mohol vyzerať napríklad aj váš byt v projekte City Park Ružomberok.

Dvojizbový byt na ôsmom nadzemnom podlaží prináša na viac ako 56 štvorcových metroch klasickú mestskú dispozíciu tvorenú priestrannou obývačkou a umne riešenou kuchynskou časťou, ktorá vhodným spôsobom spája tieto dve dôležité časti bytu.

Budúca kuchyňa v dvojizbovom byte č. 801

Obývaciemu priestoru dominuje veľkorysá sediaca súprava, ktorá môže pokojne ašpirovať na najdôležitejšiu časť bytu. Dostatočne veľký a presvetlený priestor dopĺňa priestranný balkón z ktorého budú mať budúci obyvatelia projektu City Park Ružomberok dychberúci výhľad na fatranské i tatranské prírodné scenérie.

Obývačka s prístupom na priestranný balkón

Bezmála 8 metrov štvorcových veľká kúpeľňa s wc poskytuje pohodlný priestor pre umiestnenie vane ako aj sprchového kúta. Bohatá dávka priestoru dovoľuje umiestniť v kúpeľni v prípade potreby aj dve umývadlá, či prispôsobiť celkové rozloženie individuálným potrebám a víziám budúcich obyvateľov.

Veľkorysá kúpeľňa

Adekvátnym priestorom však disponuje aj nočná časť bytu č. 801. Takmer ,,13 metrová” spálňa ponúka priestor pre individuálne riešenie miestnosti napr. s bohatým úložným priestorom zabudovaným v stavanej skrini.

Spálňa v byte č. 801

Projekt City Park Ružomberok bude jednoducho spĺňať aj tie najprísnejšie kritériá a potreby jednotlivých klientov. Ak sa vám prehliadka vzorového bytu páčila, určite nás sledujte aj naďalej. Postupne vám odhalíme ďalšie detaily o celom projekte City Park Ružomberok.

#staviamenovyruzomberok