Nové byty v Ružomberku pribudnú v City Park Ružomberok!

Na nároží Poľnej a ulice Za dráhou začne už čoskoro vyrastať nový polyfunkčný projekt City Park Ružomberok. Ten so sebou prinesie dokopy 59 nových bytov v najrôznejších dispozíciách vhodných ako pre jednotlivcov, či mladé rodiny, tak aj pre náročnejších klientov. 

Moderný bytový dom City Park Ružomberok so sebou prinesie novú kvalitu bývania na dotyk centra mesta i občianskej vybavenosti. Samozrejmosťou je bezproblémové napojenie na MHD, dostupnosť škôl a škôlok či množstva obchodov. Nové byty prinesú však benefity nielen pre svojich majiteľov, ale aj pre široké okolie. Na prízemí plánujeme vytvoriť dva polyfunkčné priestory, ktoré obohatia už dnes pestrú ponuku služieb v lokalite Roveň. Už dnes vyhľadávané miesto na sídlisku Roveň je výhodné z hľadiska komplexnej mestskej vybavenosti, blízkosti všetkých potrebných inštitúcii, ale stále len na skok do prekrásnej prírody Liptovského regiónu.

Pre majiteľov bytov je pripravená aj skvelá ponuka parkovania, keď ku každému bytu bude možné si dokúpiť svoje parkovacie miesto. Budúci majitelia nových bytov v City Park Ružomberok sa tak vyhnú problémom s parkovaním počas celého dňa, čo len znáobí už dnes lukratívnu ponuku bývania v City Park Ružomberok.

Zaregistrujte sa do nášho registračného formulára a využite našu pripravovanú FIRST MINUTE zvýhodnenú ponuku bytov a spolupracujte s nami na výstavbe nového Ružomberka.